O nas

Chcesz być piękna? W salonie Madiosa podkreślimy Twoją urodę. Zajmujemy się zarówno stylizacją fryzur, jak i profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zadamy o to, abyś poczuła się u nas swobodnie, tak aby wizyta stała się prawdziwą przyjemnością.

W naszym salonie o piękne fryzury Klientów troszczą się profesjonalni styliści, którzy z przyjemnością wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom. Mogą stworzyć zarówno kreatywne, efektowne fryzury, jak i klasyczne uczesania. Zajmujemy się także usługami upiększającymi – przedłużamy i zagęszczamy rzęsy, dbamy o piękne paznokcie. 

W Madiosa pracujemy jedynie na produktach sprawdzonych marek. Nasi fryzjerzy i kosmetyczki mają duże doświadczenie oraz specjalistyczne umiejętności, które chętnie doskonalą na branżowych kursach i szkoleniach.

Mamy nadzieję, że chwile spędzone w Madiosa pozwolą Państwu odpocząć od codziennych trosk. Aby pomóc naszym Klientom w osiągnięciu pełni relaksu, wszystkie wnętrza urządziliśmy z dużą starannością. Przeważają w nich spokojne zielenie, biel i drewno.

Nasz salon urody zlokalizowany jest na warszawskim Ursynowie przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 53 U1. Przy budynku położony jest ogólnodostępny parking, gdzie mogą również parkować nasi Klienci. W pobliżu znajduje się także stacja metra oraz przystanki komunikacji miejskiej. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę.

U nas znajdziesz przyjazną atmosferę, wykwalifikowany personel i najwyższą jakość usług – od strzyżenia i koloryzacji włosów, manicure,pedicure po microblading.Nasz salon urody zlokalizowany jest na warszawskim Ursynowie przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 53 U1. Przy budynku położony jest ogólnodostępny parking, gdzie mogą również parkować nasi Klienci. W pobliżu znajduje się także stacja metra oraz przystanki komunikacji miejskiej. Pozwól sobie na chwilę relaksu i odprężenia. Umów się na wizytę - fryzjer Ursynów, Madiosa nails&beauty

manicure hybrydowy ursynów manicure imielin manicure kabaty paznokcie fryzjer ursynów odrosty ursynów pedicure hybrydowy ursynów